Práce

Zeptejte se, doporučíme

Práce ve výškách

Při práci ve výškách, ale také při jištění osob nad volnou hloubkou, je velice důležité zajistit bezpečnost a plynulost práce. Statická lana TENDON, která jsou vyvíjena ve spolupráci s experty i našimi uživateli, splňují díky technologickým úpravám ty nejpřísnější normy.

V naší nabídce naleznete lana, která jsou odolná teplotám až 400 °C a krátkodobému vystavení otevřenému ohni, lana se zvýšenou odolností proti proříznutí a lana s odolnějším a pevnějším opletem vůči oděru. Statická lana TENDON oceníte všude tam, kde hrozí jejich mechanické poškození o ostré hrany či narušení celistvosti padajícími předměty.

Kromě statických lan nabízíme také prostředky osobního zabezpečení, jako např. postroje, zachycovače pádu, helmy či blokanty, které jsou nedílnou součástí výškových prací.

Na naše produkty v akci se můžete podívat v následujícím videu:

TIP pro Vás:

Když si koupíte nové statické lano a vypadá to, že jej budete muset poprvé použít ve vlhkém nebo mokrém prostředí, doporučujeme lano nejdříve vyprat. Tímto způsobem zbavíte lano kluzkých přísad (používaných při výrobě PA vláken), které se z lana uvolňují při prvním kontaktu s vlhkým prostředím.

Doporučujeme: TENDON Rope cleaner.

Produkty

Vyberte si kvalitní a bezpečné lano pro práci ve výškách a doplňte potřebným příslušenstvím. Vše na jednom místě.

Rady a tipy

Víte, jaká je správná doba užívání statického lana? Věděli jste, že uvnitř lana je kontrolka, podle které poznáte jeho stáří? Stáhněte si naše rady a tipy a dozvíte se vše co potřebujete vědět.

Práce ve výškách

Ke stažení

Dokumenty ke stažení.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů