Papírenská zaváděcí lana

Servis a poradenství

Servis a poradenství
Výběr správného lana pro papírenský stroj je důležitou součástí servisu, poskytovaného společností LANEX. Neutrácejte zbytečně peníze a obraťte se na naše specialisty, kteří Vám rádi s výběrem lana pomohou.

Všechna papírenská zaváděcí lana jsou vyráběna v průměrech od 8,5 do 15 mm. Pro všechna papírenská zaváděcí lana platí, že pro dosažení nejvyšší životnosti jsou důležité tyto parametry:
  • správné předpětí lana – LANEX disponuje zařízením pro měření ideálního předpětí lana a na vyžádání provede měření společně s auditem lanové dráhy.
  • lanová dráha ve výborném stavu – audity a kontroly lanových drah provádí vždy specialista společnosti LANEX, případně pověřená osoba agenta (distributora) pro danou zemi.
  • správná technika zápletu – podívejte se na postup zápletu online nebo si napište o instrukce na DVD.

Upozornění

Papírenská zaváděcí lana nesmějí být používána pro jiné účely. Speciální úpravy tohoto lana vylučují jakékoli jiné použití (např. zvedání apod.) a firma LANEX a.s. ani její zástupci či distributoři nepřebírají žádnou zodpovědnost, bude-li lano použito pro jiné účely než jako papírenské zaváděcí lano.


Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Zavolejte nám 553 751 111