Novinky

RAVELTIK součástí LANEX a.s.

RAVELTIK součástí LANEX a.s.

Jak jsme Vás v té době informovali, v březnu loňského roku provedl LANEX a.s. akvizici 100 % podílu české společnosti RAVELTIK, s.r.o., působící v branži výroby kovových prostředků pro horolezectví.

Strategickým záměrem akvizice bylo rozšířit nabídkový sortiment divize a značky SINGING ROCK a využít tak synergií v oblasti vývoje a prodeje horolezeckého vybavení a prostředků osobního zabezpečení pro práci ve výškách.

Zápisem v Obchodním rejstříku k 1. 6. 2012 bude završena fúze RAVELTIKU s LANEXEM a.s., přičemž RAVELTIK bude organizačně začleněn do divize SINGING ROCK. Rovněž veškerý sortiment RAVELTIKU bude prodáván obchodníky a v obchodní síti SINGING ROCKU pod značkou SINGING ROCK. V současné době probíhá intenzivní inovační a vývojový proces v tomto sortimentu.

RAVELTIK, s.r.o. byl založen v roce 1998. Jeho zakladatel a bývalý majitel - pan Josef Straka, ve společnosti nadále aktivně působí a bude zodpovědný především za oblast produktového vývoje a řízení výrobních procesů produktové řady kovových horolezeckých prostředků jako člen týmu divize SINGING ROCK.