Novinky

Michal Horáček v LANEXu

Michal Horáček v LANEXu

V pátek 30. 6. 2017 navštívil LANEX Michal Horáček, kandidát na prezidenta ČR. Setkání se neslo ve velmi přátelském duchu, celý doprovodný tým byl seznámen s historií LANEXu, produktovým portfoliem a byznysem, v němž společnost úspěšně působí a s projekty, jež připravuje v tomto období. Velký zájem pana Horáčka byl soustředěn na vlastní výrobu, v mnohých věcech unikátní na trhu. Vysoce ocenil, že se  česká firma dokázala propracovat a zařadit mezi světové špičkové značky v oboru výroby lan a aktivně buduje svou značku na světových trzích, že management má další vize, projekty, novinky, jež mají přispět k upevnění a posílení pozice na trhu.

Pan Horáček měl možnost si krom prezentace profilu společnosti prohlédnout rovněž tištěná média společnosti, u nichž jej velmi zaujala titulní stránka katalogu outdoorových produktů TENDON, kterou chystáme pro rok 2018. Na titulní straně spatřil foto Adama Ondry a aniž by to dříve věděl nebo zjišťoval, ocenil, že ryze česká firma, výhradně svými lany podporuje českého lezce světového formátu. K překvapení všech také spontánně uvedl, že sám spolupracuje s Adamem Ondrou, kterého jako člověka i jako sportovce – špičkového horolezce - roky obdivuje. Adam Ondra mu dokonce slíbil, že mu pomůže v prezidentské kampani (video ke shlédnutí).

Michal Horáček si z LANEXu odnesl speciální dárek - horolano 9,2 MASTER PRO a během prohlídky výroby se živě zapojoval do hovorů se zaměstnanci a pozorně se zájmem sledoval výklad manažerů, kteří jej doprovázeli.

Fotografie z návštěvy si můžete prohlédnout v galerii