ANTIPYREX
ANTIPYREX

Pod obchodním názvem ANTIPYREXvyrábíme polypropylenové vysokopevnostní nekonečné technické vlákno s přísadou omezovače hoření.

Vlákno ANTIPYREX je určeno pro všechny průmyslové sektory, kde je požadována nehořlavost textilního materiálu. Vycházíme především z potřeb stavebních firem, které používají bezpečnostní sítě z nehořlavých materiálů. Testy nehořlavého vlákna byly provedeny v souladu s normami upravujícími požadavky na nehořlavost stavebních materiálů. Vlákno ANTIPYREX je testováno dle norem DIN 4102, třída B1 a DIN 4102, třída B2. Použité retardéry hoření mají pouze minimální vliv na pevnosti, UV stabilitu, i na na certifikovanou zdravotní nezávadnost polypropylenového nehořlavého vlákna. Tento fakt a dobrá zpracovatelnost (nové kapacity pro sdružení a skaní) umožňují použití vlákna ANTIPYREX pro mnoho dalších aplikací v oboru technického textilu - stáčená a pletená lodní a průmyslová lana, tkané technické textilie, lanové sítě pro stavebnictví a dopravu, elektro průmysl apod.

ANTIPYREX se vyrábí v délkových hmotnostech 550 dtex - 3300 dtex  jako čiré (bezbarvé) nebo v základních barevných odstínech (dle vzorníku).

  • bez zákrutu, apretované, provířené vzduchem (případně neprovířené)
  • se zákrutem, apretované, provířené vzduchem (případně neprovířené)

ANTIPYREX je vlákno vhodné do prostředí v souladu s certifikátem.

Certifikát:

Zaujala Vás naše nabídka nebo máte další otázky?

Zavolejte nám 553 751 111